top of page
Image by Annie Spratt

Yasal Bilgilendirme

Tüm içeriklerimiz, yasal korumalar altındadır ve izinsiz kullanımı yasaktır. Işığın Mücevherleri'nin tüm hakları saklıdır ve izinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasal yaptırımlara tabidir.

 

Telif hakkı ihlali durumunda hukuki süreç başlatılabilir ve maddi tazminat talep edilebilir. Bu nedenle, Ezoterik Astroloji Okulu'nun içeriklerini herhangi bir şekilde kullanmadan önce yazılı izin almanız gerekmektedir. Telif hakları konusunda daha fazla bilgi almak veya izin talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Işığın Mücevherleri, telif haklarına saygı duymakta ve yasal düzenlemelere tam anlamıyla uymaktadır. Bu konuda işbirliğinizi bekler, teşekkür ederiz.

YASAL UYARI

 

Bu anlamda markanın ‘internet sitesi’ olan www.ezoterikastrolojiokulu.com ve sair platformlarda yer alan tüm materyal ve hizmetler (yazı, açıklama, bilgi, resim, görüntü, fotoğraf, video, logo, ses ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bütün içerikler) Ezoterik Astroloji Okulu’na ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. 

 

Kişi, İnternet Sitesi’ndeki bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Bunların Ezoterik Astroloji Okulu'nun yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

 

Kişisel Verilerin İslenmesine İlişkin Aydınlatma Metni

 

Gizlilik Politikası

bottom of page